print-logo2
A+ A-

Євангеліє Ісуса | Gospel in Ukrainian

pdf

Євангельське послання

–  Будь-ласка, прочитай наступне:

Буття 1:1 На початку Бог створив Небо та землю
Римляни 3:23 бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави
Вiд Iвана 8:34 Відповів їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що кожен, хто чинить гріх, той раб гріха

Господь створив нас, але ми не знаємо Його і відокремлені від Нього через нашу грішну природу. Наше життя без Бога не має ніякого сенсу і ніякої мети. Наслідком (ціною, яку потрібно заплатити) нашого гріха є смерть як духовна, так і фізична. Духовна смерть означає від’єднання від Бога. Фізична смерть – це тління тіла. Якщо ми вмираємо через наш гріх, ми будемо вічно відокремлені від Бога і опинимося у пеклі. Як ми можемо себе врятувати від наших гріхів і повернутися до Бога? Ми не можемо врятувати себе, тому що грішна людина не може врятувати саму себе (так само як потопаюча людина не може себе врятувати). Інші також не можуть нас врятувати, тому що усі ми грішні (одна потопаюча людина не може врятувати іншу потопаючу людину, тому що обидві потребують допомоги). Нам потрібен хтось, хто не має гріха (не потопаючий), для того щоб врятувати нас від наших гріхів. Тільки безгрішна людина може врятувати нас. Як знайти безгрішну людину в грішному світі, де всі згрішили?

Римляни 6:23 Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!
Вiд Iвана 3:16 Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне
Вiд Матвiя 1:23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.
Вiд Iвана 8:23 І сказав Він до них: Ви від долу, Я звисока, і ви зо світу цього, Я не з цього світу
Вiд Марка 1:11 І голос із неба почувся: Ти Син Мій Улюблений, що Я вподобав Його!
Вiд Iвана 8:36 Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні
Вiд Iвана 3:3 Ісус відповів і до нього сказав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства
Вiд Iвана 1:12 А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,

Бог, який нас створив і любить нас, дав нам спасіння. Через Його безмірну любов до нас Він прислав Свого єдиного Сина, Ісуса, вмирати за наші гріхи. Ісус є безгрішний, тому що Він не з цього світу, і, перебуваючи на землі, поборов диявольську спокусу до гріха. Його життя прославляло Бога на небі. Ісус прийняв наші гріхи і помер на хресті за наші гріхи. Він є нашим спасителем (Ісус може врятувати нас, тому що він не потопає). Метою смерті Ісуса на хресті є плата за наші гріхи, і, таким чином, звільнення нас від наших гріхів і відновлення наших розірваних стосунків з Богом. Ми оживаємо після духовної смерті (відокремлення від Бога) через силу Бога. Ці нові стосунки називаються «відродитися заново». Це повертає нас до мети нашого створення і існування, дає нам справжній сенс і мету життя.

Вiд Iвана 11:25 Промовив до неї Ісус: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити
Римляни 6:9 знаючи, що Христос, воскреснувши з мертвих, уже більш не вмирає, смерть над Ним не панує вже більше!
Дiї 2:24 Та Бог воскресив Його, пута смерти усунувши, вона бо тримати Його не могла
Римляни 14:9 Бо Христос на те й умер, і ожив, щоб панувати і над мертвими, і над живими
Дiї 1:11 та й сказали: Галілейські мужі, чого стоїте й задивляєтесь на небо? Той Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо!

Що є підтвердженням того, що жертва Ісуса, який помер за наші гріхи, була прийнята Богом на небесах? Підтвердженням є воскресіння Христа з мертвих. Воскресіння підтвердило, що Ісус переміг смерть (або іншими словами, смерть не має влади над Ним). Тепер завдяки тому, що Ісус живе, ми також можемо жити. Його життя в нас дає нам життя. Також, завдяки тому, що Він воскрес, Він живий сьогодні.

Вiд Iвана 5:24 Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя
Вiд Iвана 10:9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде
Вiд Iвана 14:6 Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене
Вiд Iвана 8:24 Тому Я сказав вам, що помрете в своїх гріхах. Бо коли не ввіруєте, що то Я, то помрете в своїх гріхах
Дiї 4:12 І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали
Римляни 10:13 Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений.
Римляни 10:11 Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.
Римляни 2:11 Бо не дивиться Бог на обличчя!
Римляни 3:22 А Божа правда через віру в Ісуса Христа в усіх і на всіх, хто вірує, бо різниці немає,
Римляни 10:9 Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся

Як ми можемо звільнитися від наших гріхів і одержати нове життя? Віруючи в Ісуса як нашого Господа і Спасителя. Якщо ми покаємося в нашому гріховному житті і звернемося до Ісуса з проханням пробачити і врятувати нас, Він це зробить. Ісус є Сином Бога, який прийшов у світ, щоб померти за наші гріхи. Будь-хто на землі, хто повірить в Нього, одержить спасіння від Бога, буде врятований від своїх гріхів (і пекла) і отримає нове життя в Господі. Бог демонструє неупередженість. Для нього не має значення місце нашого проживання, мова, якою ми говоримо, багатство чи бідність, чи ти жінка, чи чоловік, молодий чи старий, або інші фізичні відмінності. Кожний, хто вірить і визнає Ісуса, буде врятований. Далі наведена молитва, якою ти можеш молитися, якщо вирішиш слідувати за Ісусом:

Господь на небесах, дякую тобі за те, що віддав свого єдиного Сина, Ісуса вмирати за мої гріхи, щоб я зміг врятуватися і отримати нове життя на небі. Я каюся і прошу вибачення за свої гріхи. Я вірю в Ісуса і визнаю Ісуса своїм Господом і Спасителем. Допоможи мені і веди мене, щоб я міг прославляти тебе в новому житті, яке Ти мені дав. Амінь.

Якщо ти помолився вище наведеною молитвою, попроси Бога показати тобі церкву, в яку потрібно йти. Говори з Богом в молитві регулярно і Бог буде розмовляти з тобою. Прислухайся до голосу Бога. Бог буде вести тебе. Він любить тебе і буде піклуватися про тебе. Ти можеш довіряти Йому. Він ніколи не обманює тих, хто Йому довіряє. Бог є хороший Бог. Йому можна довіряти. Ти можеш покладатися на нього усе своє життя. Принеси Йому всі свої турботи. Він піклується про тебе і благословить тебе. Бог сказав, ‘Я ніколи не залишу тебе і не відречуся від тебе. Довіряй Богу. Будь благословенний в Ісусі Христі.

Читай Біблію регулярно, починаючи з книги Йоана. Для ознайомлення з іншими інтернет-ресурсами натисни тут.

UBIO Біблія в пер. 1962